Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

Vítejte na stránkách Mandala Spa - Masážní Oáza, který je vaším klidným přístavem pro relaxaci a obnovu síly. Naše obchodní podmínky jsou vytvořeny tak, aby poskytovaly důležité informace našim klientům a uživatelům webu. Procházením či využíváním našich služeb souhlasíte s následujícími podmínkami. Všeobecné obchodní podmínky ('OBP') regulují vztah mezi návštěvníky webu a Mandala Spa, jejíchž provozovatelem je Vít Valenta s adresou Hotelová 835/2a, 702 00 Ostrava, Česká republika. Obsahuje pravidla pro používání webu, rezervaci služeb, ochranu osobních údajů, storno podmínky a další právní aspekty vztahu mezi provozovatelem a uživateli. Je zásadní, aby každý uživatel pečlivě prostudoval tyto OBP před využitím naší nabídky a přihlášením se k odběru newsletteru či rezervaci služeb.

Rezervace a stornování

Pro rezervaci masáží a dalších služeb na Mandala Spa je nutné provést přes naše webové stránky nebo pomocí kontaktního emailu [email protected]. Rezervace se stává závaznou po potvrzení ze strany Mandala Spa. V případě potřeby stornovat rezervaci vás prosíme, abyste to učinili s dostatečným časovým předstihem. Mandala Spa si vyhrazuje právo účtovat stornopoplatky v souladu s našimi storno podmínkami, které jsou podrobně rozepsány v této sekci. Před vytvořením rezervace se prosím seznamte s našimi storno podmínkami, aby vám bylo jasné, jaké jsou vaše možnosti a případné finanční nároky v případě zrušení služby z vaší strany. V této části naleznete také informace o našich možnostech změny nebo zrušení služeb z oprávněných důvodů.

Ochrana osobních údajů

V Mandala Spa klade velký důraz na ochranu osobních údajů našich klientů. Veškeré informace shromažďované během rezervace služeb, komunikace nebo při návštěvě našeho webu jsou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů. V této sekci naleznete důkladný popis, jak pristupujeme k ochraně a zpracování vašich osobních dat, jaké údaje shromažďujeme, pro jaké účely a vaše práva související s ochranou osobních údajů. Tato sekce rovněž informuje o zabezpečení dat a o tom, s kým a za jakých podmínek mohou být vaše údaje sdíleny.

Závěrečná ustanovení

V poslední části našich obchodních podmínek jsou popsány důležité právní aspekty našeho vztahu s klienty a návštěvníky webu. Naleznete zde informace o tom, jakým způsobem lze tato pravidla měnit a jaká jsou vaše práva v těchto případech. Rovněž se dozvíte, jak jsou řešeny případné spory a k jakým institucím se můžete obrátit. V této sekci zdůrazňujeme, že všechny informace a služby poskytované Mandala Spa jsou chráněny autorským právem a nesmí být bez souhlasu provozovatele jakýmkoli způsobem používány a rozšiřovány.

Kontaktní informace: Vít Valenta, Hotelová 835/2a, 70200 Ostrava, Česká republika, Email: [email protected]

obchodní podmínky rezervace služeb ochrana osobních údajů storno podmínky
Napsat komentář